Šilkinė Pižama Sex Instructor

Daugiau

Šilkinė Pižama Sex Instructor

52,99 €

Armani šilkas yra švelni ir minkšta medžiaga. Su šia pižama labai malonu miegoti, ji visada užtikrina optimaliausią kūno temperatūrą. Taip pat pižama puikiai praleidžia orą. Šiltą dieną medžiaga skleidžia vėsą, kūnas lengvai kvėpuoja, o vėsią dieną – šildo. Ši medžiaga puikiai sugeria drėgmę ir greitai ją išgarina, todėl kūnas jaučiasi komfortiškai. 

Daugiau informacijos

  • Moteriška pižama iš ,,Armani,, šilko pasiūta Lietuvoje padės Jums atskleisti savo grožį bei žavėsį;
  • Palaidinė Crop Top tipo su gumyte gale;
  • reguliuojamomis petnešėlės 
  • šortukai su skeltukais šonuose ir gumyte viršuje.
  • Pižama yra gražiai supakuota dėžutėje su auksiniu kaspinu.

Armani šilkas yra švelni ir minkšta medžiaga. Su šia pižama labai malonu miegoti, ji visada užtikrina optimaliausią kūno temperatūrą. Taip pat pižama puikiai praleidžia orą. Šiltą dieną medžiaga skleidžia vėsą, kūnas lengvai kvėpuoja, o vėsią dieną – šildo. Ši medžiaga puikiai sugeria drėgmę ir greitai ją išgarina, todėl kūnas jaučiasi komfortiškai. Taip pat pasižymi labai geromis higieninėmis savybėmis, nesielektrina, yra stipri ir kiek tampri, atspari mikroorganizmams.

Skalbimas:

Geriausia skalbti rankomis ar skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje nustačius „Silk“ ar „Delicates“ režimą. Medžiagos negalima išsukti arba džiovinti džiovinimo būgne, nes pižama gali prarasti savo formą. Nebalinkite audinio chloru ar kitu balikliu –jis suteikia gelsvą atspalvį ,,Armani“ šilko pluoštui ir greitina jo nusidėvėjimą. Taip pat nenaudokite medžiagų minkštiklių ir nedžiovinkite ,, Armani“ šilko saulėje. Tinkamai skalbiamas ,,Armani” šilkas džiugins Jus labai ilgai!

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: